Autoškola

  • Úvod
  • Služby
  • Autoškola

Autoškola Jiří Novotný v současnosti zajišťuje výcvik k získání všech skupin řidičského oprávnění, a to včetně skupiny A2 (motocykl do 35 kW) a od 19. ledna 2013, kdy se osamostatnila od nákladních aut, i skupiny T (traktor).

Díky obsáhlým zkušenostem s ježděním téměř vším, co má kola – snad s výjimkou tanků – jsme schopni Vám poskytnout profesonální a kvalitní výcvik. Na Jablonecku, Železnobrodsku a v širokém okolí jsme jedinou autoškolou s takto širokou nabídkou.

Naše autoškola má praxi i ve spolupráci s Úřadem práce České republiky. V rámci rekvalifikací, které úřady poskytují uchazečům o zaměstnání, jsme schopni Vás připravit na všechna možná úskalí komunikace s úřadem i na samotné zkoušky na Váš nový řidičský průkaz.

Řidičák dávno máte, ale zajímají Vás spíš možnosti získání nebo obnovení profesního průkazu řidiče? Nabízíme i i školení a přezkoušení řidičů vnitostátní i mezinárodní kamionové dopravy. Pokračujte na profesní průkazy.

Výcvik jednotlivých skupin probíhá na moderních a pohodlných vozidlech, která si můžete prohlédnout v sekci vozový park – od octavie až po padesátimístný mercedes.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit – viz kontakty.

Rychlý kontakt

Jiří Novotný
Autoškola & Autodoprava

Štefánikova 223
468 22 Železný Brod
Česká republika

+420 483 390 504

info@autonovotny.cz

Naši partneři