Jiří Novotný – autoškola & autodoprava

Autoškola Novotný

Vítejte na stránkách naší autoškoly a dopravní společnosti.

Autoškola a autodoprava Jiří Novotný má na českém trhu již bezmála pětadvacetiletou tradici (založena 1990). Od samého počátku se jedná o ryze českou společnost, i když škála poskytovaných služeb se postupně rozšiřovala. Jedná se o českou firmu bez účasti jakéhokoliv zahraničního kapitálu, která má od začátku své existence jediného vlastníka – Jiřího Novotného.

Co nabízíme?

  • Autoškola Jiří Novotný nabízí kurzy k získání všech skupin řidičského oprávnění – od malých motorek a osobních aut přes kamiony až po autobusy. Nejnověji do naší nabídky přibyla možnost získat řidičák na traktor (skupina T). Více viz autoškola.
  • Nabízíme i možnost získání nebo obnovení průkazů profesní způsobilosti řidiče, a to i pro řidiče vracející se k výkonu povolání. Více viz profesní průkazy.
  • Jste na úřadu práce a sháníte nové zaměstnání? Zkuste rekvalifikaci na profesionálního řidiče. Poskytujeme jak školení na získání řidičských i profesních průkazů, tak kompletní servis a poradenství při komunikaci s Úřadem práce. Zbude tak na Vás jen minimum starostí.
  • K dispozici máme rozsáhlý vozový park nákladních i osobních automobilů, schopných dopravit Vaše zboží kamkoliv po Evropě, a to rychle, flexibilně a dle Vašich potřeb. Více naleznete v sekcích autodoprava a vozový park.

Úzkou spoluprácí autoškoly a autodopravy jsme schopni účinně kombinovat poznatky z obou oborů. Naše služby jsme připraveni poskytnout Vám denně i mimo pracovní dobu, k Vaší maximální spokojenosti.

Rychlý kontakt

Jiří Novotný
Autoškola & Autodoprava

Štefánikova 223
468 22 Železný Brod
Česká republika

+420 483 390 504

info@autonovotny.cz

Naši partneři